Centrum Zaopatrzenia Drogownictwa CZD Chemia

05-540 Zalesie Górne, Tęczowa 2c

22 736... 32 65więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

Oferujemy:

1. Taśma Dylatacyjna - producenci: Denso, Plaskit, Laterbit, Biguma. Tasma dylatacyjna to bitumiczny profil do tworzenia trwałych połączeń technologicznych w nawierzchniach bitumicznych oraz na stykch nawierzchni bitumiczncyh z innymi nawierzchniami (betonowe) i elementami drogi (stalowe, betonowe). Oferujemy taśmy w dwóch wariantach: samoprzylepne - jednostronnie pokryte warstwą mocnego kleju oraz bezklejowe - zwykłe. W obu wariantach oferujemy taśmy w 10 rozmiarach - od 30x5mm do 40x10mm oraz dodatkowo rozmiary niestandardowe - na zamówienie.

2. Klej na zimno do spoin technologicznych - producenci: Biguma, Denso. Bitumiczne kleje do spoin technologicznych sa alternatywą dla taśm dylatcyjnych. Układa się je nastykach nawierzchni asflatowych (nowoukładanej, gorącoe z istniejącą) lub nawierzchni asfaltowych z innymi nawierzchniami i elementami drogi. Najwygodniej i najoszczędniej aplikuje się je maszynowo - specjalne urządzenia również posiadamy w sprzedaży oraz świadczymy usługi. Szybkośc aplikacji kleju - przy braku przeszkód na drodze ok. 0,8-1,0 km/h.

3. Masa zalewowa na gorąco - producenci: Biguma, Denso. Bitumiczne masy zalewowe na gorąco służą do wypełniania szczelin i nacięć dylatacyjnych w nawierzchniach betonowych i asflatowych oraz do naprawy pęknięć tych nawierzchni: szyw osiowe, pęknięcia dzikie. Masy elastyczne - do wypełnień szczelin 3 cm szerokości, masy twarde - do szczelin powyżej 3 cm szerokości oraz do wypełniania zagłębień, kolein i zapadlisk bez konieczności nacinania lub frezowania..

3a. Wałek podpierający do mas zalewowych na gorąco - producent Nomaco  - specjalne profile z pianki odporne na działanie wysokiej temperatury. Oferujemy wałki w rozmiarach od 10 do 32 mm średnicy. Wałki służą jako pozorne dno wypełnianej szczeliny dylatacyjnej. Prawidłowo ułożone, gwarantują prawidłową głębokość zalewania masą oraz oszczędnośc w zużyciu.

4. Masa zalewowa na zimno. Bitumiczne emulsyjne masy zalewowe na zimno służą do powierzchniowego uszczelniania nawierzchni bitumicznych. Idelanie nadają się do uszczelniania nawierchni nowych, które w wyniku różnych czynników nie zostały prawidłowo zagęszczone oraz do przywracania szczelności nawierzchniom starym, wysuszonym i spękanym (pęknięcia do 0,7 cm szerkości)

5. Masa zalewowa na zimno - poliuretanowa i polisiarczkowa - producent: Saba. Specjalistyczne, 1- i 2-składnikowe masy zalewowe na zimno - do wypełniania szczelin dylatacyjnych głownie w nawierzchniach betonowych. Charakteryzują się odpornością na działanie paliw i chwii odladzającej. Posiadają certyfikat ITWL, dopuszczający do stosowania na lotniskach.

5a. Wałek podpierający do mas zalewowych na zimno - producent: Saba. Podobnie jak wałki do mas zalewowych na gorąco służą do ustalenia zalecanej głębokości zalewania masą oraz prawidłowego zużycia produktu. W ofercie wałki o średnicy od 10 do 50mm

6. Mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno - producent Podróg Człuchów, Poldim Tarnów, Biguma. Mieszanki workowane do szybkich napraw nawierzhni. Oferujemy mieszanki zwykłe oraz reaktywne - szybkotwardniejące.

Przedstawiony opis oferty to tylko hasłowe przedstawienie grup.

Na życzenie przesyłamy szczegółowe karty techniczne produktów oraz oferty cenowe.

Zapraszam do współpracy

Kontakt

05-540 Zalesie Górne,
Tęczowa 2c

22 736... 32 65więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 8:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd