Centrum Zaopatrzenia Drogownictwa CZD Chemia

05-540 Zalesie Górne, Tęczowa 2c

22 736... 32 65więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

Oferujemy:

1. Taśma Dylatacyjna - producenci: Denso, Plaskit, Laterbit, Biguma. Tasma dylatacyjna to bitumiczny profil do tworzenia trwałych połączeń technologicznych w nawierzchniach bitumicznych oraz na stykch nawierzchni bitumiczncyh z innymi nawierzchniami (betonowe) i elementami drogi (stalowe, betonowe). Oferujemy taśmy w dwóch wariantach: samoprzylepne - jednostronnie pokryte warstwą mocnego kleju oraz bezklejowe - zwykłe. W obu wariantach oferujemy taśmy w 10 rozmiarach - od 30x5mm do 40x10mm oraz dodatkowo rozmiary niestandardowe - na zamówienie.

2. Klej na zimno do spoin technologicznych - producenci: Biguma, Denso. Bitumiczne kleje do spoin technologicznych sa alternatywą dla taśm dylatcyjnych. Układa się je nastykach nawierzchni asflatowych (nowoukładanej, gorącoe z istniejącą) lub nawierzchni asfaltowych z innymi nawierzchniami i elementami drogi. Najwygodniej i najoszczędniej aplikuje się je maszynowo - specjalne urządzenia również posiadamy w sprzedaży oraz świadczymy usługi. Szybkośc aplikacji kleju - przy braku przeszkód na drodze ok. 0,8-1,0 km/h.

3. Masa zalewowa na gorąco - producenci: Biguma, Denso. Bitumiczne masy zalewowe na gorąco służą do wypełniania szczelin i nacięć dylatacyjnych w nawierzchniach betonowych i asflatowych oraz do naprawy pęknięć tych nawierzchni: szyw osiowe, pęknięcia dzikie. Masy elastyczne - do wypełnień szczelin 3 cm szerokości, masy twarde - do szczelin powyżej 3 cm szerokości oraz do wypełniania zagłębień, kolein i zapadlisk bez konieczności nacinania lub frezowania..

3a. Wałek podpierający do mas zalewowych na gorąco - producent Nomaco  - specjalne profile z pianki odporne na działanie wysokiej temperatury. Oferujemy wałki w rozmiarach od 10 do 32 mm średnicy. Wałki służą jako pozorne dno wypełnianej szczeliny dylatacyjnej. Prawidłowo ułożone, gwarantują prawidłową głębokość zalewania masą oraz oszczędnośc w zużyciu.

4. Masa zalewowa na zimno. Bitumiczne emulsyjne masy zalewowe na zimno służą do powierzchniowego uszczelniania nawierzchni bitumicznych. Idelanie nadają się do uszczelniania nawierchni nowych, które w wyniku różnych czynników nie zostały prawidłowo zagęszczone oraz do przywracania szczelności nawierzchniom starym, wysuszonym i spękanym (pęknięcia do 0,7 cm szerkości)

5. Masa zalewowa na zimno - poliuretanowa i polisiarczkowa - producent: Saba. Specjalistyczne, 1- i 2-składnikowe masy zalewowe na zimno - do wypełniania szczelin dylatacyjnych głownie w nawierzchniach betonowych. Charakteryzują się odpornością na działanie paliw i chwii odladzającej. Posiadają certyfikat ITWL, dopuszczający do stosowania na lotniskach.

5a. Wałek podpierający do mas zalewowych na zimno - producent: Saba. Podobnie jak wałki do mas zalewowych na gorąco służą do ustalenia zalecanej głębokości zalewania masą oraz prawidłowego zużycia produktu. W ofercie wałki o średnicy od 10 do 50mm

6. Mieszanka mineralno-asfaltowa na zimno - producent Podróg Człuchów, Poldim Tarnów, Biguma. Mieszanki workowane do szybkich napraw nawierzhni. Oferujemy mieszanki zwykłe oraz reaktywne - szybkotwardniejące.

Przedstawiony opis oferty to tylko hasłowe przedstawienie grup.

Na życzenie przesyłamy szczegółowe karty techniczne produktów oraz oferty cenowe.

Zapraszam do współpracy

Kontakt

05-540 Zalesie Górne,
Tęczowa 2c

22 736... 32 65więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd